Hörmann představuje moderní interiérové dveře

Hörmann představuje moderní interiérové dveře

Hörmann představuje moderní interiérové dveře, které prostě musíte mít

Pokud přemýšlíte nad rekonstrukcí interiéru, nezapomeňte ani na takové prvky, jako jsou interiérové dveře. Dávno jsou pryč doby, kdy jste si museli vybrat pouze ze čtyř variant, současný trh je mnohem rozmanitější. V následujících řádcích vám představíme široký sortiment významného výrobce Hörmann, jenž na evropském trhu působí dlouhá léta.

Co člověk, to naprosto jiný vkus. Zatímco někdo preferuje minimalismus, jehož dominantou je bílá barva, někdo zase upřednostňuje rustikální styl, jemuž naopak vévodí tradiční dřevo.

Bílé interiérové dveře

Jestliže patříte do skupiny, která si zamilovala nadčasový styl, zřejmě sáhnete po bílém provedení. Výše zmíněný výrobce Hörmann má v nabídce hned několik modelů, přičemž všechny spadají do edice BaseLine. Pokud bychom měli začít od nejlevnějšího řešení, tak se jedná o dveře do bytu s ostrými hranami v odstínech bílá bütte a duradecor bílý lak. Pořizovací cena těchto dvou verzí je 3 036 korun.

O něco dražší, konkrétně za 3 284 korun, jsou interiérové dveře s oblými hranami v barvách duradecor bílý lak a bílý jasan.

Interiérové dveře s dekorem dřeva

V případě, že vás bílá barva příliš nezaujala, nevadí, jsou připraveny i alternativy s dekorem dřeva. Co byste řekli na italský akát, kanadský javor či francouzský buk? Oslní vás svou nevšedností také divoký dub. Všechny uvedené možnosti nabízí značka Hörmann za 3 284 korun. Prahnete však po masivním bukovém, javorovém či dubovém dřevu? Pro výrobce Hörmann to není žádný problém, protože i taková provedení má v pestrém produktovém portfoliu.

Pro jedince, již zasvětili svůj interiér skleněným prvkům, jsou připraveny celoskleněné dveře s čirým sklem. Všechny uvedené dveře do bytu jsou novinkou, a tak si můžete být jisti, že dostanete to nejlepší a nejmodernější, co současný trh nabízí.

Naše kamenné prodejny

mapa

Poraďte se s námi

máte dotaz?
Načítám, prosím vydržte...