Interiérové dveře Verte kombinované, model L.4

PDFTiskEmail
Rámové interiérové dveře Verte L jsou designovým doplňkem interiéru. Nepřeberné množství dekorů umožňuje vybrat si dveře přesně podle Vaší představy.


Cena s DPH:3.590 Kč
Původní cena:

POPIS:
- Rámovo-desková konstrukce v polodrážkové a bezpolodrážkové verzi. Rámy a deskové výplně
jsou vyrobeny z MDF materiálu. V závislosti od modelu je použito sklo o tlouštce 4 mm. Rám je oblepen obvodově a hrany jsou tak zabezpečeny proti vlhkosti a horní hrany vertikálních rámů jsou vyhotoveny metodou Touchwood. Modely jsou vyrobené ve verzi bez těsnění s vyjímkou skupiny E a F. Vyjímečná konstrukce křídel bezpolodrážkových SMART umožňuje jejich univerzálnost při montáži (levé nebo pravé)

PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ DVEŘNÍHO KŘÍDLA:
- čepové závěsy (panty): 3ks
- zapuštěný jednobodový zámek 72x55 mm: pro dózické klíče, WC/koupelnový zámek, nebo s cylindrickou vložkou
- příprava ke zkrácení (max. 30 mm)

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZA PŘÍPLATEK:
- dekory: Portadur, Portaperfekt, Portacortex,   Portasynchro 3D
- super mat fólie
- rozměr dveří 100 cm
- dveřní ventilace
- k těmto dveřím doporučujeme zakoupit obložkové zárubně:
polodrážkové: VERTE regulovaná s fólií Porta decor, Dur, Cortex, Super Matt, Synchro 3D, Perfect 3D (URL: http://www.grimax.cz/index.php/oblozky/porta-doors/oblozkove-zarubne-verte-basic/zaruben-verte-regulovana-polodrazkova-detail)
bezpolodrážkové: VERTE SMART s fólií Porta decor, Dur, Cortex, Super Matt, Synchro 3D, Perfect 3D (URL: http://www.grimax.cz/index.php/oblozky/porta-doors/oblozkove-zarubne-verte-basic/zaruben-verte-regulovana-polodrazkova-detail), nebo VERTE regulovaná s fólií Porta decor, Dur, Cortex, Super Matt, Synchro 3D, Perfect 3D (URL: http://www.grimax.cz/index.php/oblozky/porta-doors/oblozkove-zarubne-verte-basic/zaruben-verte-regulovana-bezpolodrazkova-detail)

Downloadhttp://bigtheme.net/joomla Joomla Templates