Interiérové dveře Porta KONCEPT plné, model C. 0

Univerzální dveře, které se hodí do jakéhokoli interiéru včetně kanceláří a hotelů. Zajišťují vysokou kvalitu a osilnivý design. Interiérové dveře Porta KONCEPT to je správná volba. Vybírejte z mnoha dekorů.

5 170 Kč /ks
4 273 Kč bez DPH


Po objednání je můžete mít už 19.05.2019

Stylové interiérové dveře Porta KONCEPT firmy PORTA DOORS jsou designovým doplňkem interiéru. Nepřeberné množství dekorů umožňuje vybrat si dveře přesně podle Vaší představy.

POPIS:

- konstrukce rámu křídla:vyrobena z masivního MDF materiálu (středně zhuštěná dřevovláknitá deska) potaženého fólií s dekorem dle výběru z obou stran

- výplň rámu křídla: horizontální MDF rámy a tvrzené, matné sklo o tloušťce 4 mm upevněné pomocí zajišťovacích lišt, které mají šířku 8 mm

PŘÍSLUŠENSTVÍ V CENĚ DVEŘNÍHO KŘÍDLA:

- čepové závěsy (panty): 3ks

- zapuštěný jednobodový zámek: pro dózické klíče, WC/koupelnový zámek, nebo s cylindrickou vložkou

PŘÍSLUŠENSTVÍ ZA PŘÍPLATEK:

- dekory: Portadur, Portaperfekt, Portacortex

- super mat fólie

- rozměr dveří 100 cm

- dveřní ventilace

- k těmto dveřím doporučujeme zakoupit obložkové zárubně: polodrážkové: PORTA DOORS MINIMAX s fólií Portadecor

(URL: http://grimax.cz/index.php/oblozky/porta-doors/zarubne-minimax), nebo PORTA SYSTÉM s fólií Portadecor (URL: http://grimax.cz/index.php/oblozky/porta-doors/regulovana-zarubne-porta-system)regulované: PORTA SYSTEM ELEGANCE (http://www.grimax.cz/index.php/oblozky/porta-doors/regulovana-zarubne-porta-system-elegance-synteticka-dyha-detail), nebo PORTA LEVEL (http://www.grimax.cz/index.php/oblozky/porta-doors/regulovane-zarubne-level)

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

máte dotaz?

Poraďte se s námi

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

+420 255 797 777 grimax@grimax.cz