Jak se poprat s výběrem interiérových dveří?

Jak se poprat s výběrem interiérových dveří?

Zbystřete u konstrukce a výplně!

Dveře se skládají z rámu a výplně. Pokud nechcete pořizovat nové modely až příliš často, zaměřte se na interiérové dveře s masivním rámem. Tento rám je jako stvořený do míst, která jsou frekventovaná. Pakliže potřebujete model do spíže anebo komory, lze opatřit variantu z dřevotřísky. Totožné požadavky platí také u výplně. Je možné vybírat z voštiny, děrované dřevotřískové desky i plné dřevotřískové desky. Voština je lehká, levná, ale málo vydrží. Do centrálních prostorů v domě nepatří. Děrovaná dřevotřísková deska je pevná, odolná a pyšní se dobrou zvukovou izolací. Padne do bytu i kanceláře. Nejlepší volbou je plná dřevotřísková deska, jež ohromí dlouhou životností a pěkným vzhledem.

Na povrchu záleží

Klíčovým kritériem je povrchová úprava interiérových dveří. I zde vás čeká bohatý výběr. Foliované dveře jsou levné a nejméně odolné. Laminátové modely osloví odolností a pestrostí designů. Navíc se dokonale udržuje v čistotě. Dýhovaná úprava je vhodná do bytů, kde nemají hlavní slovo děti a domácí mazlíčci. V poslední době si lidé oblíbili lakované interiérové dveře, protože jsou nadmíru odolné proti vlhkosti a vysokým teplotám. Barevné odstíny potěší i nejnáročnějšího zákazníka. V každém případě se zaměřte na způsob otevírání. Někdo prahne po otočných modelech, jiný po posuvných kouscích, další po skládacích možnostech. Zaměřte se na kování a kliky, zárubně a prosklení.

Pokud si nevíte s výběrem rady, oslovte odborníky společnosti Grimax. Poradí a navrhnou nejvýhodnější interiérové dveře.

Naše kamenné prodejny

mapa

Poraďte se s námi

máte dotaz?
Načítám, prosím vydržte...