Proč se vyplatí kupovat interiérové dveře přes internet?

Proč se vyplatí kupovat interiérové dveře přes internet?

Vybíráte dveře do interiéru? Rádi byste se vyhnuli frontám v kamenných obchodech a nakoupili dveře z pohodlí domova? Na našem blogu vám přinášíme návod, jak správně objednat dveře online a nezapomenout přitom na žádný detail.


Nákup dveří na internetu krok za krokem


Nemusíte mít obavy, nákup interiérových dveří přes internet se nijak zvlášť neliší od nákupu jakéhokoliv jiného zboží. Pro online objednávku dveří je jen nutné postupovat podle několika důležitých kroků. Nadchla vás myšlenka objednávky interiérových dveří z pohodlí svého domova? Jdeme na to! Provedeme vás celým procesem nákupu dveří přes internet.


Sestavte si dveře v našem konfigurátoru!


Náš konfigurátor vás provede objednávkou bod po bodu. V úvodu vám nabídne styl dveří, abyste si dokázali lépe představit jejich vizuální podobu. Pokud vám padnou do oka, můžete směle pokračovat dál ve vyplnění přesných rozměrů. V dalších krocích budete mít možnost výběru pantů, posuvného systému, orientace dveří, šířku apod. Ve finále si sestavíte kompletní dveře s veškerým příslušenstvím, a to vše pohodlně a za pár minut.


Jak bezpečně koupit interiérové dveře na internetu?


Máte kliku! Zadali jste vaše sestavené dveře k objednávce, ale možná jste si ještě na něco vzpomněli? Každou objednávku, kterou nám zašlete, zkontrolujeme a následně vás telefonicky kontaktujeme s případnými doplňujícími dotaz. Díky tomu máte prostor pro upřesnění objednávky.


Jak sestavit ideální dveře?


Dveře jsou světem do vašeho bydlení. Záleží jen na vás, se kterými budete chtít bydlet, a proto si zvolte hned několik modelů dveří v našem konfigurátoru, které vás zaujmou a budou slušet i vašemu interiéru. Ze sestavených modelů pak jen jednoduše vyberete ten pravý podle vašich představ a požadavků.


Pravé či levé dveře?


Při výběru klasických dveří je důležité určit jejich správnou orientaci. Stoupněte si tak, abyste dveře otevírali směrem k sobě a představte si, na které straně budou dveřní závěsy neboli panty. Budou-li na pravé, potřebujete pravé dveře, pokud na levé, potřebujete levé dveře. Náš konfigurátor vám napoví.


Jak změřit dveře?


Rozměry dveří jsou důležitým kritériem pro objednání dveří. Dveře bývají označovány jako 60, 70, 80, 90 na šířku a nejčastěji 197 na výšku, pokud se nejedná o atypické dveře. Pro zadání správných rozměrů dveří je ale nutné změřit zárubeň! Zjednodušeně řešeno šířku zárubně v tom nejužším místě. V Grimax jsme připraveni vám pomoci se vším, a i zde vám grafika konfigurátoru dokáže poradit.


Bezfalcové, nebo falcové dveře?


Zjednodušeně řečeno, jak se budou vaše nové dveře zavírat do zárubně? Nejběžnější variantou ve světě dveří jsou dveře falcové, které když se zavřou, tak vystupují ze zárubně. Bezfalcové dveře jsou při zavření v jedné rovině se zárubní. Zvolte si ten správný typ v našem konfigurátoru a v případě nejasností vám poradíme.


Obložková zárubeň k interiérovým dveřím?


Ke dveřím patří i obložková zárubeň, která je upevní ve stavebním otvoru. Jak ji správně zaměřit, aby nevznikl problém s montáží? Jedná se o velmi důležitou míru a při měření je nejdůležitější najít nejširší tloušťku zdi, na kterou se bude muset obložka nasadit. Pokud si nebudete jisti, nabídka v konfigurátoru vám poradí s výběrem.


Kvalitní interiérové dveře, zárubně i kování jednoduše a rychle pomocí konfigurátoru od Grimax.cz!

Naše kamenné prodejny

mapa

Poraďte se s námi

máte dotaz?
Načítám, prosím vydržte...