Teleskopický hliníkový žebřík

Teleskopický hliníkový žebřík je elegantním řešením bez náročného skladování.

Teleskopický hliníkový žebřík
Doporučený
Skladem
Akce
3 476 Kč
2 433 Kč /ks
2 011 Kč bez DPH


Po objednání je můžete mít už 01.05.2019

TELESKOPICKÉ ŽEBŘÍKY

  • Bezpečnost certifikována dle EU standartu EN131. Vyhovuje SGS/EN131-6 (bezpečnostní test). Dále splňuje normy EN14183, ANSI, GS , AS/NZS
  • Kvalitní teleskopický žebřík (délka 4,4 m) původně vyvinutý pro profesionály se vyznačuje dostatečně tuhou konstrukcí, použitím lehkých hliníkových materiálů snižuje celkovou hmotnost a zároveň unikátní konstrukce zabezpečuje složení žebříku do minimální možné úložné velikosti.
  • Tyto vlastnosti předurčují tento žebřík nejenom pro profesionální použití. Využijí ho ale i zahrádkáři, malíři, kominíci, pokrývači, stavební firmy, slouží k přístupům na půdu k čištění oken... Super provedení pro snadné skladování, lehké na převážení, snadné přenášení do vyšších pater, vejdou se do kurfu každého automobilu a nevyžadují převoz na střeše vozidla.kde uživatelé oceňují všechny jeho špičkové užitné vlastnosti. Všechny konstrukční prvky, stupnice, pojistné zámky jsou provedeny dle ergonomických zásad a podporují jejich snadné a intuitivní používání.
  • Minimální požadavky na převoz a skladování!
  • Systém vysouvání žebříku spolu s aretací délky umožňuje jakékoliv nastavení délky.
  • Systém duralových profilů zaručuje vysokou pevnost a odolnost
  • Bezpečnostní pokyny a rady jsou přímo na žebříku v Českém jazyce .
  • Pro složení je potřeba stisknout palci rukou zároveň 2 tlačítka na obou stranách a skládat příčku po příčce, pod zátěží nelze složit !!!

Super provedení pro snadné skladování, lehké na převážení, snadné přenášení do vyšších pater, vejdou se do kurfu každého automobilu a nevyžadují převoz na střeše vozidla.Pohodlné přenášení v ruce, díky tvarovanému plastovému madlu.

Max. délka v roztaženém stavu 440 cm
Výška ve složeném stavu 88 - 106 cm
Šířka 50 cm
Počet příček stoupání 13
Hmotnost žebříku cca 13kg 
Max.zatížení 150 kg

 

 

Napište svou recenzi

S odesláním recenze souhlasíte s těmito pravidly, v případě že recenze nebude splňovat naše pravidla publikace, nebude zveřejněná.

máte dotaz?

Poraďte se s námi

Nechte nám na sebe kontaktní údaje a náš specialista Vás bude kontaktovat.

+420 255 797 777 grimax@grimax.cz