Bezobložkové stavební pouzdro SDK SCRIGNO ESSENTIAL KIT

Stavební pouzdro ve formě sady, umožňující snadnou a rychlou montáž.

Novinka
Doporučujeme
Konfigurace výrobku

0% hotovo

14 864 Kč vč. DPH / ks
Kč / ks bez DPH
Dostupnost
Na objednávku
Po objednání je můžete mít už: pondelí 01.07.2019

ESSENTIAL KIT

Stavební pouzdro ve formě sady, umožňující snadnou a rychlou montáž. Pouzdro Essential Kit je vyrobeno z hliníku a plechu a neobsahuje plastové součásti. Vzniklo vývojem ze stavebního pouzdra Scrigno Kit a je navrženo bez zárubní, aby se přizpůsobilo stěnám ze sádrokartonu.

K jeho výhodám patří jednoduchost přípravy a skladování. Essential Kit neobětovalo nic z pevnosti: jeho pevnost je srovnatelná s pevností klasického stavebního pouzdra.

Jeho montáž je možné provést v průběhu několika málo minut s použitím běžného utahováku a bez potřeby provádění řezů. Instalace je srovnatelná s instalací klasického pouzdra s výsledkem, který je schopen zaručit stejnou účinnost z hlediska designu, minimalismu a čistoty linií.

Dostupné rozměry

  • Samostatné křídlo: Essential Kit je k dispozici se samostatným křídlem v šesti rozměrech: 600, 700, 750, 800, 900 a 1 000 mm.
  • Dvojité křídlo: sada je dodávána ve verzích 1 200, 1 400, 1 600, 1 800 a 2 000 mm. Ve variantě s dvojitou tabulí se přizpůsobuje stěnám ze sádrokartonu o tloušťce 125 mm, zatímco ve variantě se samostatnou tabulí od 100 mm do 25 mm.

Stavební pouzdro bylo navrženo pro posuvné dveře o maximální tloušťce 40 mm a maximální hmotnosti 120 kg.

PROČ SI VYBRAT ESSENTIAL KIT

  • Rychlost instalace a intuitivní montáž
  • Sada je ekonomicky výhodná a lze ji snadno přepravovat i na stavbě díky jejím rozměrům, které byly omezeny na minimum (2 200 x 190 x 170 mm)
  • Snadno se přizpůsobí jakékoli sádrokartonové stěně
  • Je odolné a pevné jako klasické stavební pouzdro
  • Je mimořádně univerzální
  • Díky absenci klasických zárubní zajišťuje estetický efekt s velkým minimalismem a designem.

SOUČÁSTÍ SADY JSOU

  • 4 svislé nosné sloupy z plechu o tloušťce 0,8 mm. Dva z nich jsou v počáteční části vyztužené speciálním hliníkovým profilem. Dále je dodána dřevěná rozpěrka, vodicí pouzdro z anodizovaného hliníku a spodní a horní základ z plechu, oba o tloušťce 1 mm.

 

  • Příslušenství: sáček s vozíky, třmeny a vším potřebným pro montáž dřevěných dveří. K tomu ještě 60 šroubů pro připevnění svislých nosných sloupů k sádrokartonu.

Technická dokumentace:

 
Zatím nebylo hodnoceno
Ohodnotit tento produkt
Tento produkt zatím nebyl hodnocen žádným zákazníkem.

Máte dotaz k produktu? Napište nám


Naše kamenné prodejny

mapa

Poraďte se s námi

máte dotaz?
Načítám, prosím vydržte...