Proč využít odborných pracovníků při výměně dveří?

Proč využít odborných pracovníků při výměně dveří?

Plánujete koupi nových dveří? Rozhodujete se mezi výměnou svépomocí nebo svěření práce do rukou odborníků? Na co se připravit a proč zvážit využití odborných pracovníků při výměně dveří?

Plánujete výměnu dveří?


Výměně dveří se během života vyhne jen málo z nás. Je potřeba je měnit, pokud kompletně měníte design interiéru, provádíte celkovou rekonstrukci nebo pokud dveře zkrátka dosloužily a je nutné je nahradit novými. Na našem e-shopu grimax.cz a v kamenných prodejnách najdete široký výběr interiérových i vchodových dveří, ze kterých si určitě vyberete ty, které vám budou dělat radost vždy, když vezmete za kliku! A pokud už máte vybráno, pojďme se pustit do jejich výměny.

Je realizace dveří svépomocí opravdu nejlepší volbou?


Pokud jste se rozhodli provést výměnu dveří svépomocí, budete potřebovat minimálně následující: montážní úchyty, montážní polštáře, regulovatelné rozpěrky, těsnící silikon, montážní pěnu a šroubovák odpovídající použitým šroubům. A to pouze za předpokladu, že všechno půjde tak, jak má. Pokud všechny tyto pomůcky nemáte v dílně nebo nevíte, co si pod nimi představit, svěřte raději montáž dveří odborníkům. Správná montáž nových dveří je komplexní činnost, která vyžaduje na milimetry přesnou práci. Pokud byste se do výměny dveří pouštěli sami, i malá chybička může způsobit vrzání, špatné dovírání nebo otevírání dveří. Navíc ve chvíli, kdy dveře v důsledku špatné a neodborné montáže poničíte, nemusí být možné na ně uplatnit reklamaci.

Co vše naši pracovníci mohou zajistit?


Grimax vám nabízí vše od výběru vchodových a interiérových dveří, až po jejich montáž a následné první stisknutí kliky.


Naši certifikovaní pracovníci vám nové dveře dovezou až domů, kde je odborně namontují. Montážníci jsou vybaveni profesionálním nářadím a kvalitními materiály, co je k zasazení nových dveří potřeba. A pokud se bojíte o novou podlahu nebo máte zkrátka špatnou zkušenost s jinými pracovníky z dřívějška, s námi tyto starosti můžete hodit za hlavu! Součástí vybavení našich pracovníků je i příslušenství, které zabrání poškrábání podlahy. Po montáži po sobě vše uklidí, a pokud si budete přát, odvezou k likvidaci i staré dveře.

Vyberte si své nové dveře na Grimax.cz a my se o vše postaráme! Navíc vám ušetříme 6 % z ceny
celé zakázky na DPH, pokud si své nové dveře necháte namontovat od nás.

Naše kamenné prodejny

mapa

Poraďte se s námi

máte dotaz?
Načítám, prosím vydržte...